بُن چه، بهترین راه برای معرفی کسب و کارتان

Error while rendering plugin : Discount_CategoryFlatViewer
بُن چه آغاز به کار کرد
جمعه 12 بهمن 1397 مدیر بُن چه 147 0

بُن چه آغاز به کار کرد

در دنیای امروزی که بازار رقابت در میان فروشندگان کالاها و ارائه دهنده گان خدمات به اوج خود رسیده، فروشنده ای موفق تر است که کالا و یا خدمات خود را با تخفیف مناسب تر و در نتیجه قیمت مناسب تری به مشتریان عرضه کند.

امروزه اغلب مردم زمان بسیار زیادی را در محیط کار، منزل، در زمان تفریح و مسافرت در برابر صفحات مانیتور یا دستگاه های هوشمند موبایل و تبلت در انواع سایت ها و یا شبکه های اجتماعی در حال استفاده از اینترنت هستند. و جستجو برای اطلاعات بصورت آنلاین بجای جستجو در کتاب ها تبدیل به امری عادی و روزمره شده است.

این سبک زندگی نوین باعث شده تا بسیاری از مردم برای رفع نیازهای روزانه خود به جستجو در اینترنت بپردازند و البته در این شرایط کسی موفق تر است که در این فضای گسترده خودش را بهتر معرفی کرده باشد. معرفی در وب سایت ها، شبکه های اجتماعی راهکار اساسی و موثر است که اکثر صاحبان مشاغل فیزیکی و مجازی برای فروش بیشتر از آن بهره ببرند.

اما با وجود اینکه این راهکارها بسیار موثر هستند، روش های کمکی دیگری نیز برای معرفی و حضور بیشتر وجود دارد، که یکی از این روش ها فروش و معرفی محصولات از طریق سایت های دیگر است.

راهکار کمکی چیست؟

می توانید برای معرفی کسب و کار و البته فروش کالاها/خدمات خود از سایت "بُن چه" کمک بگیرید.

چگونه؟ با ثبت فروشگاه مجازی و یا فیزیکی خود در سایت "بُن چه" نام خود را به عنوان فروشنده در سایت ثبت و محصولات خود را به صورت بُن با مبلغ تخفیف دلخواه برای عرضه به کاربران و مخاطبان "بُن چه" عرضه کنید.

بُن چه یه دنیا تخفیف

مزایای این روش فروش چیست؟

 1. معرفی گسترده
 2. زمانی که صحبت از معرفی گسترده می شود،  یک تولید کننده در بخشی از جهان قادر به پیدا کردن مشتری برای محصولات خود در گوشه ای دیگر از جهان می باشد. این که هر کسی، چه کسب و کارهای کوچک و چه بزرگ قادر به معرفی و افزایش میزان فروش خود با استفاده از "سایت "بُن چه" باشد، بدون شک یکی از بزرگترین و بدیهی ترین مزایای آن به حساب می آید؛ چرا که معرفی کسب و کار شما در این سایت، به مخاطبان وب سایت و یا صفحه مجازی شما اضافه کرده و البته بدیهی است که مخاطب بیشتر به معنی مشتری بیشتر و در نتیجه فروش بیشتر خواهد بود.
 3. هدفمندی
 4. هر چه معرفی یک کسب و کار در اینترنت بیشتر باشد، بازدهی فروش آن محصولات در اینترنت نیز بیشتر می شود. بنابراین معرفی از این طریق به صاحبان کسب و کار این فرصت را می دهد که به مشتریانی دسترسی پیدا کنند که واقعاً خواهان خرید و استفاده از محصولات آنها می باشند.
 5. نظارت آنلاین و لحظه به لحظه
 6. پس از معرفی از این طریق شما  می توانید از تاثیر سریع آن بر فروش کالا یا خدماتتان مطلع شوید.
 7. نهایی شدن خرید در زمانی کوتاه
 8. یکی از مهمترین ویژگی ها این است که زمان نهایی شدن خرید بسیار اندک و کم می باشد. چرا که بازدید کننده محصول شما در سایت "بُن چه" بلافاصله پس از دریافت بُن از سایت، وارد سایت و یا صفحه شما شده و اقدام به خرید می کند.
 9. مقرون به صرفه بودن
 10. هر فروشنده قادر خواهد بود با درج تخفیف منطقی برای کالاها و یا خدمات خود، با عرضه آن به قیمت مناسب مشتریان بیشتری را برای خود جذب نماید.
 11. بازدهی سریع
 12. پس از راه اندازی یک  وب سایت و یا صفحه در شبکه های اجتماعی جذب کاربر برای آن بسیار سخت و زمانگیر است؛ پس چه بهتر که صاحبان مشاغل نوپا، ابتدای فروش کالاهای خود را به بُن چه بسپارند.

چه مشاغلی می توانند با "بُن چه" همکاری کنند؟

البته که "بُن چه" هیچ گونه محدودیتی در همکاری با مشاغل نخواهد داشت؛ بنابراین در صورتی که صاحب هر نوع کسب و کار اینترنتی و یا فیزیکی سنتی هستید که هر گونه کالا و یا خدماتی را می توانید به عموم و یا قشر خاصی از مردم ارائه دهید، می توانید نام خود را به عنوان فروشنده در سایت ثبت و کالاهای خود را برای عرضه در سایت ثبت نمایید.

"بُن چه" یه دنیا تخفیف

معرفی
Error while rendering plugin : Discount_TopCategoriesViewer

دسته بندی پست ها