بُن چه، بهترین راه برای معرفی کسب و کارتان

Error while rendering plugin : Discount_CategoryFlatViewer
کد تخفیف چیست و چگونه از آن بهترین استفاده را ببریم؟
پنجشنبه 06 تیر 1398 مدیر بُن چه 225 0

کد تخفیف چیست و چگونه از آن بهترین استفاده را ببریم؟

کد تخفیف کدی است شامل حروف یا اعداد که در تجارت الکترونیک استفاده می شود , ارائه آن از سوی فروشندگان اجناس، بهترین روش در جذب و جلب رضایت مشتریان و تبدیل آنها به مشتریان دائمی و وفادار است.

کد تخفیف کدی است شامل حروف یا اعداد که در تجارت الکترونیک استفاده می شود؛ به این صورت که مشتریان پس از دریافت این کد می توانند در زمان خرید از سایت مربوطه، هنگام پرداخت با وارد کردن آن در کادر تخفیف در زمان خرید از پیشنهاد ویژه یا تخفیف استفاده کنند.

هدف از ارائه کد تخفیف چیست؟

بسیاری از مردم تمایلی به خرید اجناس جدید در بازار را ندارند و ترجیح می دهند اجناسی را که در گذشته تجربه استفاده از آن را دارند خریداری کنند؛ اما چگونه می توان آنها را ترغیب به استفاده از اجناس جدید کرد؟ در این شرایط بهترین روش فروش اجناس جدید به کسانی که تجربه خرید قبلی از آن را نداشته باشند ارائه تخفیف مناسب از سوی فروشندگان است؛ به نوعی هدف از ارائه تخفیف، ایجاد تجربه خرید و تبدیل یک مشتری به مشتری دائمی می باشد. گاهی فروشندگان برای معرفی اجناس خود از این طریق، اجناس خود را با درصد تخفیفی ارائه می دهند که قیمت جنس پایین تر از قیمت تمام شده آن می شود.

تخفیف فروش

کد تخفیف، سودمند برای فروشندگان و خریداران

با ارائه کد تخفیف برای اجناس متفاوت نه تنها خریداران محصول می توانند لوازم مورد نیاز خود را با قیمت مناسب تهیه کنند، بلکه فروشندگان نیز می توانند به نوعی نیازهای مشتریان خود را شناسایی کرده و با تحلیل خرید مشتریان برای فروش و تخفیف های آینده خود برنامه ریزی کنند.

مزایای ارائه کد تخفیف از سوی فرشندگان چیست؟

ارائه کد تخفیف مشاغل علاوه بر معرفی هر کسب و کار برای کاربران جدید، آنان را ترغیب به بازدید و در نتیجه خرید می کند. این حجم بازدید، نرخ بازدید و ترافیک سایت را افزایش می دهد و مشتریان را به مشتریان دائمی تبدیل می کند.

بُن تخفیف

روش های ارائه کد تخفیف توسط فروشندگان

  1.  درصد تخفیف
  2. این نوع تخفیف درصد تخفیف ثابتی بر قیمت تمام شده سبد خرید مشتری می باشد که معمولاً شامل هزینه حمل و نقل و مالیات نمی شود.
  3. حمل و نقل رایگان
  4. این نوع تخفیف برای حمل و نقل درون کشور می باشد که برای برخی خرید ها، برای خریداران اجناس مقرون به صرفه است.
  5. تخفیف ثابت
  6. این نوع تخفیف معمولا به یک سبد تخفیف با مقدار خرید مشخص (به عنوان مثال خریدهای بالای 100000 تومان) داده می شود.

 

چگونه از کدهای تخفیف فروشندگان مطلع شویم؟

اکثر فروشگاه های آنلاین کدهای تخفیف خود را به صورت تبلیغات ایمیلی برای مشتریان خود ارسال می کنند. اما اگر به آنها دسترسی نداشتید هر سایتی معمولاً بخش مجزایی را برای فروش های ویژه خود در نظر می گیرد. هم چنینی صاحبان مشاغل می توانند با قرار دادن بُن های تخفیف خود در سایت "بُن چه"، کدهای تخفیف اجناس خود را به دست مشتریان وفادار خود برسانند.

 فروشندگان با ارائه کد تخفیف مشتریان بیشتری را به سایت خود دعوت می کنند و مشتریان هم با بهره بردن از این کدها علاوه بر اینکه در هزینه های خود صرفه جویی می کنند با فروشگاهی آشنا می شوند. لازم به ذکر است فروشندگانی که می خواهند کد های تخفیف را به دست مشتریان خود برسانند با ثبت بُن تخفیف در سایت "بُن چه" مشتریان بیشتری را به سایت خود جذب می نمایند.

Error while rendering plugin : Discount_TopCategoriesViewer

دسته بندی پست ها