Error while rendering plugin : Discount_CategoryFlatViewer

بُن چه چیست؟

بُن چه چیست؟

بُن چه با ایجاد بستری مناسب تحت وب از طریق وب سایت و هم چنین اپلیکیشن گوشی و تبلت، راهکاری مناسب برای ارائه انواع کالا و خدمات مورد نیاز روزانه مردم با قیمت مناسب ارائه کرده است.

بدین صورت که صاحبان مشاغل، به صورت شرکای تجاری بُن چه، از طریق این تیم تجاری، کالاها و خدمات خود را ارائه کرده و مشتریان می توانند با تخفیفات ویژه از این خدمات/کالاها بهره ببرند.

این راهکار برای همراهان بُن چه این امکان را فراهم می کند که بدون محدودیت زمانی و مکانی بتوانند به کلیه پیشنهادهای ارائه شده توسط صاحبان مشاغل دسترسی داشته باشند و در صورت نیاز از آنها بهره ببرند. هم چنین صاحبان مشاغل می توانند پیشنهادهای تجاری خود را در سطح کشوری مطرح کرده و دامنه کاری خود را در حوزه مشتریان گسترش دهند.

همراهان بُن چه می توانند با خرید بُن های تخفیف ثبت شده توسط صاحبان مشاغل، از خدمات ارائه شده با قیمت مناسب و ارزان استفاده کنند.

چگونه کار می کند؟

کالاها و خدماتی که شرکای تجاری می توانند ارائه دهند و همراهان بُن چه می توانند از آن بهره ببرند هیچ گونه محدودیتی نداشته و هر شخصی که صاحب هر نوع کسب و کار مجازی و یا فیزیکی باشد که قادر به ارائه هر نوع کالا و یا خدماتی باشد، می تواند با ثبت خود به عنوان فروشنده در سایت، تعدادی از کالا ها و خدمات خود را با درصد تخفیف مناسب عرضه کرده و همراهان بُن چه از آنها بهره ببرند.

اگر صاحب کسب و کاری هستید و تمایل به همکاری با ما را دارید، فروشگاه خود را در سایت بُن چه ثبت نمایید؛ ما برای افزایش فروش کنارتان هستیم.

اگر تمایل به خرید ارزان نیازهای روزانه خود دارید، به عنوان همراه بُن چه از طریق صفحه بُن های تخفیف از تخفیفات ویژه بُن چه بهره مند شوید.

اهداف بُن چه

هدف ما در بُن چه معرفی تمامی صاحبان مشاغل و ارائه کالا ها و خدمات آنان در سطح گسترده کشوری با قیمت های مناسب به مشتریان همراه بُن چه از طریق تجارت الکترونیک می باشد؛ که این روش هم برای صاحبان مشاغل سودآور می باشد و هم برای مشتریان و خریداران صرفه اقتصادی بالایی خواهد داشت.

مزایای بُن چه چیست؟

برای مشتریان

  • کمترین میزان اتلاف وقت
  • امکان یک خرید کاملاً اقتصادی
  • امکان مقایسه کالاها و خدمات مختلف

مزایا برای مشتریان

برای شرکای تجاری

مزایا برای شرکای تجاری
  • معرفی رایگان مشاغل نوپا و جدید
  • رونق کسب و کار از طریق فروش کالا و خدمات در تعداد زیاد
  • فروش کالاها و خدمات جانبی در کنار کالاها و خدمات تخفیف خورده